Organizator:

Ostatni już duet KPP szykuje się do rywalizacji!

Podziel się

Serhii Kurmyshev i Bartosz Lehmann to dwóch kucharzy, którzy na co dzień wspólnie realizują kulinarne pasje w restauracji „Oregano&Wine”.

Serhii Kurmyshev pochodzi z Ukrainy, ale swoją zawodową karierę związał z Poznaniem. Ogromną pasję do gotowania odkrył w sobie 9 lat temu. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii. W trakcie studiów odbywał praktyki we Włoszech, Francji i Hiszpanii. W 2015 roku rozpoczął pracę w restauracji „Oskoma”, której szefem kuchni był Adam Adamczak. Pod jego okiem nauczył się najnowszych trendów gastronomicznych. Po Oskomie objął stanowisko zastępcy szefa kuchni Sławomira Popiaka w „Czary Gary”.
Od 3 lat pracuje w restauracji „Oregano & wine”, należącej do konceptu Garden City.

 

Bartosz Lehmann jest absolwentem Zespołu Szkół nr 1 w Swarzędzu. Kuchenne doświadczenie zdobywał w hotelach i restauracjach w Poznaniu oraz w Szwecji. Przechodząc przez wszystkie szczeble kuchennej hierarchii. Od 3 lat pracuje w restauracji „Oregano & wine” w Poznaniu pod wodzą laureatów Kulinarnego Pucharu Polski. W kuchni lubi gdy dużo się dzieje i dobrą atmosferę. Poza kuchenną rzeczywistością aktywnie spędza czas z rodziną.

Już w najbliższych dniach będzie można zobaczyć ten kulinarny duet w akcji – czyli w drodze po tytuł Najlepszego z najlepszych!