Organizator:

Przedstawiamy kolejny duet Kulinarnego Pucharu Polski

Podziel się

Poznali się dzięki swojej pasji do gotowania i dzięki niej osiągają liczne zwycięstwa. Przemysław Gościniak i jego pomocnik Bartłomiej Kornacki kolejnym duetem w Kulinarnym Pucharze Polski.

Przemysław Gościniak

Pasjonat gotowania i kuchni w nowoczesnym wydaniu. Absolwent dwóch szkół kulinarnych. Jego kariera rozwijała się także poza granicami Polski. Sztuki przyrządzania wyśmienitych dań uczył się również w Anglii oraz w restauracji odznaczonej trzema gwiazdkami Michelin w Niemczech. Obecnie jest szefem kuchni w restauracji BOSKA w Gliwicach.

Przemysław był reprezentantem Polski na olimpiadach kulinarnych w Luksemburgu i Erfurcie. Zajął również wiele miejsc na podium w licznych konkursach na terenie Polski, m.in. w Mistrzostwach Polski w Podawaniu Baraniny, czy konkursie Archimagirus, którego zwycięstwo zagwarantowało mu miejsce  w tegorocznej edycji Kulinarnego Pucharu Polski.

Bartłomiej Kornacki

Absolwent szkół o profilu gastronomicznym. Doświadczenie zdobywał pod okiem wymagających szefów kuchni zarówno w Polsce jak i za granicą. Laureat i uczestnik wielu konkursów kulinarnych w Polsce. Mistrz Polski w Potrawach z Ryb Morskich, a także Mistrz Polski w Podawaniu Baraniny. Z Przemysławem od lat tworzą zgrany duet, a wieloletnia współpraca i atmosfera, która towarzyszy im podczas gotowania,  pozwala im na liczne zwycięstwa. Obecnie Bartłomiej jest szefem kuchni i właścicielem Restauracji Warszawskiej.