Organizator:

Wymarzony Kulinarny Puchar Polski

Podziel się

Przedstawiamy ostatni zespół startujący w tegorocznej edycji Kulinarnego Pucharu Polski – Krzysztof Kowalski i Natalia Buk. Krzysztof o udziale w Kulinarnym Pucharze Polski marzy od kiedy rozpoczął swoją przygodę z gotowaniem. Natomiast Natalia jest na początku swojej kulinarnej kariery i udział w konkursie uważa za idealną szansę na sprawdzenie swoich umiejętności, które doskonali od kiedy tylko mogła sięgnąć do kuchennego blatu.

Krzysztof Kowalski

Swoją karierę kulinarną rozpoczął w jednej z rzeszowskich restauracji, a obecnie jest zastępcą szefa kuchni
w Restauracji Patio przy Hotelu Grand Boutique w Rzeszowie. Jak mówi, o udziale w Kulinarnym Pucharze Polski marzy od kiedy zaczął swoją przygodę z gotowaniem, także udział w tegorocznej edycji konkursu jest dla niego szczególnym wydarzeniem.  Krzysztof brał również udział w wielu konkursach kulinarnych,
m.in. Junior Culinary Cup Kielce, Czas na Rybę, WorldSkills, czy Kuchnia Galicyjska. 

Krzysztof od dziecka wychowywał się w Rzeszowie, przez co jest bardzo związany z kuchnią podkarpacką. Tradycje kulinarne tego regionu zawsze będą miały dla niego szczególne znaczenie.

W wolnych chwilach lubi grać na gitarze, a w sezonie oglądać żużel, szczególnie na żywo.

 

Natalia Buk

Swoją przygodę z gotowaniem zaczęła już jako mała dziewczynka, jak wspomina, pomagając, a bardziej dokazując mamie w kuchni. Od dziecka czerpała przyjemność z poznawania  nowych smaków i tworzenia swoich pierwszych potraw. Dobra zabawa przerodziła się w chęć przekucia tego w coś więcej, przez co postanowiła udać się do szkoły gastronomicznej. Jak dodaje, swoją pasję do gotowania stara się oddać
na talerzu wydając dania gościom Starego Browaru Rzeszowskiego, w którym obecnie pracuje.

Poza zainteresowaniem gastronomią pasjonuje ją również podróżowanie, a korzystając z wolnych chwil stara się stworzyć jak najlepsze wspomnienia.