Organizator:

ZiO app - nowość na rynku food delivery

Podziel się

To pierwsza poznańska aplikacja „zamów i odbierz” dla smakoszy z najniższymi prowizjami dla restauratorów.

Pandemia zablokowała możliwość przyjmowania gości w lokalach restauracyjnych, ale na szczęście wiele z nich pozwala nam cieszyć się ulubionymi smakami dzięki opcji zamawiania na wynos.

Jak i gdzie namierzyć takie lokale? Od listopada poznaniacy mogą skorzystać z aplikacji ZiO app, dzięki której można zamawiać z dostawą do domu nie tylko gotowe dania lunchowe czy obiadowe, ale także ciastka, muffiny, bajgle z lokalnych piekarni i cukierni oraz owoce, warzywa i ich przetwory, a nawet miody i domowej roboty dżemy.

Koncept ZiO app powstał z potrzeby udzielania wsparcia biznesom gastronomicznym.  Jego twórca za cel postawił sobie, by aplikacja była przyjazna dla konsumentów, ale przede wszystkim, by stanowiła dla restauratorów najlepszą alternatywę wśród aplikacji typu „food delivery” wyróżniającą się najniższą prowizją na rynku i pełną kontrolą restauratora nad widocznym menu. Zamówienia z ZiO app obciążane są jedynie pięcioprocentową prowizją co stanowi ewenement i sprawia, że coraz więcej restauracji, a także piekarni i kawiarni chce być dostępnych w tej aplikacji.

ZiO app ma jednak nie tylko wymiar biznesowy, ale też społeczny i edukacyjny. Lokalna perspektywa, w której działa ma skłonić do refleksji, że każdy z nas ma wpływ na kształtowanie najbliższego otoczenia, w którym mieszka i pracuje. Jeśli chcemy, by znajdowały się w nim małe firmy, oferujące nasze ulubione produkty i usługi, a przede wszystkim unikatową atmosferę, to musimy je wspierać poprzez w pełni świadome decyzje zakupowe, a w tych warto także uwzględnić koszty jakie ponoszą realizując nasze zamówienie.

Dla kogo jest ZiO app?

Aplikacja dedykowana jest dla restauratorów, kawiarni, cukierni, piekarni, a także lokalnych dostawców produktów świeżych i regionalnej żywności.

Korzystanie z ZiO app jest proste. Aplikacja jest nieodpłatna i wystarczy ją pobrać ze sklepu Google Play. Oprócz ulubionych dań wybieramy w niej formę płatności, a także formę odbioru zamówienia – może to być dostawa przez firmę kurierską Chart Ekspres lub odbiór własny.

Więcej informacji: zioapp.pl.