Organizator:

Aktualności

17-01-23 Skorzystaj z ulgi podatkowej z tytułu udziału w targach

Głównym celem ulgi na ekspansję jest możliwość dodatkowego odliczenia wartości wydatków, które poniosła firma, by rozszerzać swoje rynki zbytu. Chodzi tu o wydatki m.in. na uczestnictwo w targach, działania promocyjno-informacyjne czy przygotowanie dokumentacji niezbędnej do przystąpienia do przetargu. ...

Zobacz więcej

13-01-23 Convotherm i Klub Szefów Kuchni wspierają WOŚP

Przed nami już 31.edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 29 stycznia po raz kolejny marka Welbilt będzie wspierać Fundację Klubu Szefów Kuchni w przygotowaniu wyjątkowych dań dla ponad 600 gości Jurka Owsiaka, którzy chcą wspierać ten szczytny i charytatywny cel.

Zobacz więcej

03-01-23 Convotherm - najlepsze wsparcie dla początkujących i doświadczonych w sztuce kulinarnej. Rozmowa z Pawłem Salamonem - Szefem Kuchni w Pałacu Mierzęcin.

Uznani Szefowie kuchni na całym świecie od lat stawiają na sprawdzone rozwiązania, które wspierają tworzenie niebanalnych doznań kulinarnych. Jednym z takich asystentów w codziennej pracy jest Convotherm - wielofunkcyjny piec konwekcyjno-parowy. który potrafi sprostać wszelkim oczekiwaniom i najwyższym...

Zobacz więcej

20-12-22 Wesołych Świąt 2022

Świąteczne życzenia od Grupy MTP

Zobacz więcej

30-11-22 Spisali się na medal w Kulinarnym Pucharze Świata 2022!

Od 26 do 30 listopada drużyny z całego świata walczyły o zwycięstwo w Kulinarnym Pucharze Świata w Luksemburgu. Przedstawiciele Polski mogą już odetchnąć z ulgą po intensywnych zmaganiach konkursowych i świętować swoje zwycięstwo.

Zobacz więcej